Federasyonlar EL ELE…”SOKAKTAN SPORA İŞBİRLİĞİ..”

0
30
Yakın Savunma Defence Anti terör Federasyonu( YASAF) Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı  Fikret Ünal’ında yer alarak katıldığı Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu’nun merkez yönetim binasının açılışına spor sektörü kamuoyu, SPOR bilim dünyası başta olmak üzere mesleki kurum- kuruluş ve temsilcileri katıldı…

YAKIN SAVUNMA DEFENCE Federasyonu (YASAF) ile Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Yönetim Binası Açılışı ve GÜÇ BİRLİĞİ Anlaşması..!

Yakın Savunma Defence Anti terör Federasyonu (YASAF )Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ tarafından alınan işbirliği kararı,  federasyonun merkez yönetim binasının açılışı sonrasında yetkili taraflarca imza altına alındı.
Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu'nun merkez ofis açılışına katılan spor sektörü kamu kurum- kuruluş temsilcileri  GÜÇBİRLİĞİ toplantısında bir araya geldiler.
Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu’nun yönetim binasının açılışına katılan spor sektörü
OLUŞTURUCULARI ve kamu kurum- kuruluş temsilcileri GÜÇ BİRLİĞİ toplantısında bir araya geldiler.
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal’ın yer aldığı toplantıda katılımcılara plaket ve sertifika takdiminde de bulunuldu.
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal’ın da yer aldığı açılışlı  toplantıda katılımcılara plaket ve sertifika takdiminde de bulunuldu.Yakın Savunma Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Muharrem Keskin’in özverili çalışmaları ve destekleri nedeniyle Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ tarafından PLAKETİ taktim edilirken..
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ tarafından imza altına alındı..
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Antiterör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ tarafından YAPILACAK İŞBİRLİĞİ imza altına alındı..
Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr. Erdal KARADAĞ tarafından da imzalanan protokol ile GÜÇ BİRLİĞİ oluşturuldu..
Kısa adı YASAF olan ( YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu ) ile  Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu’nun 2 sivil toplum örgütü olarak iş birlikteliğinde düzenlenen federasyon yönetim merkezinin açılış törenine çok sayıda davetlinin katıldığı görüldü.
Yakın Savunma Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Sn. Muharrem Keskin'in özverili çabası ile de büyük yol kateden Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu başarılı adımlarla misyonuna uygun büyümeye devam ediyor..
Yakın Savunma Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Muharrem Keskin’in özverili çabası ile de büyük yol kat eden Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu başarılı adımlarla misyonuna uygun yürümeye devam ediyor..
Spor ile beraber bağımlı toplum bireylerinin bir araya getirilip buluşturularak, topluma kazandırılma misyonuna ev sahipliği yapmak için  her iki federasyon kuruluşu tarafından bir ortak işbirliği protokolü  Yakın Savunma Defence Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr. Erdal KARADAĞ tarafından imza altına alındı..

Enformasyon Medya Grubu Başkanı Remzi Ciğerli, Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi çalışmalarının oluşum sürecinde Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Fikret Ünal’ın etkinlik programlarında devamlı yer alarak  federasyona DESTEK veren bir medya mensubu olarak dikkat çekiyor..
Enformasyon Medya Grubu Başkanı Remzi Ciğerli, Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi çalışmalarının oluşum sürecinde Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Fikret Ünal’ın etkinlik programlarında devamlı yer alarak  federasyona DESTEK veren bir medya mensubu olarak dikkat çekiyor..

YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal'ın baştan sona kadar federasyonun yapılanmasında yer alıp büyük bir özveri ile başarısı için mücadele eden Uluslararası Savunma Sanatları Olimpik Komitesi Genel Sekreteri Sn. Ünzüle Melisa Keç'e plaketini taktim ederken..
YAKIN SAVUNMA DEFENCE Anti terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı  Fikret Ünal ile baştan sona kadar federasyonun yapılanmasında yer alıp büyük bir özveri ile başarısı için mücadele eden Uluslararası Savunma Sanatları Olimpik Komitesi Genel Sekreteri  Ünzüle Melisa Keç’e de plaketi taktim edilirken..

Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr.Erdal KARADAĞ, federasyon merkez yönetim binasının açılışında ve imza töreninde bulunarak yer alarak destek veren Enformasyon Medya Yönetim Kurulu Bşkanı Remzi CİĞERLİ'ye plaketini taktim ederken..
Uluslararası Bağımlılıkla Mücadele Federasyonu Başkanı Dr. Erdal KARADAĞ, federasyon merkez yönetim binasının açılışında ve imza töreninde bulunarak kendilerine destek veren Enformasyon Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Remzi CİĞERLİ’ye plaketini taktim ederken..

YASAF Tarafından ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi..

Yakın Savunma Defence Anti -terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han’ın ve Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Fikret ÜNAL’ında  yer aldığı YASAF‘ın önderliğinde düzenlenen toplantıda ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” tartışıldı.
”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” İstişare Toplantısı’nda Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi’nin aşama aşama hayata geçirilmesi ve dünya ülkelerinden davet edilen temsilcilerinin de ”ORTAK HAREKET ETME” eylem planı imzalanacak protokol ile beraber Türkiye’ye davet edilerek  oluşturulacak  birlikteliğin imza ile kayıt altına alınması görüşü ağır basarken; konu ile ilgili tanıtım fonlarından da destek ve sponsorlardan çalışma alanları ile ilgili alınabilecek hizmetlere dair son değerlendirilmeler masaya yatırıldı.

Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘ TAM GAZ..!

Plaket takdiminde de bulunuldu…

Yakın Savunma Defence Anti terör Federasyonu’nun düzenlediği ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” bilgi alışverişi toplantısına sivil toplum örgütü ve kamu temsilcilerinin önde gelen kuruluşlarından çok sayıda ismin yer aldığı dikkat çekerken,  Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ülkemize kazandırılma gayretlerinin büyük heyecan yaratığı görüldü.

Kütahya Milletvekili Sn. Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Tuğcu’dan da  Büyük DESTEK VAR..

Yakın Savunma Defence Anti terör Federasyonu ve Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ağırlıklı olarak konuşulduğu ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” toplantısının katılımcıları arasında yer alan AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Kütahya Milletvekili Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Tuğcu, MHP Bolu Göynük Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Türkoğlu’nun da yer aldığını ifade eden Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal yaptığı konuşmada, tüm katılımcılara destekleri için teşekkür etti.Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘ TAM GAZ..!
Ayrıca günün önemi ile ilgili yaptığı konuşmada Federasyonlarının üstlendiği misyona değinen Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu Başkanı  Zelimhan Han ise ‘DÜNYA DA BÜYÜK GÜÇ BİRLİĞİ’ sloganı ile yola çıktıklarını ifade ederek  ”Tüm dövüş sanatları ve antiterör federasyonu oluşturucuları olarak; vereceğimiz hizmetler ve uluslararası arenada Türkiye’ye kazandıracağımız prestiji hükümet yetkililerine de  bakanlar nezdinde anlattığımız görüşmeler olumlu yönde devam ederken; yarattığımız büyük heyecan ile herkesten TAM destek gördükdiye konuştu.
 Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ağırlıklı olarak konuşulduğu ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” toplantısına katılımda bulunan Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal,Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu Başkanı Sn. Zelimhan Han ve Enformasyon Medya Grubu Başkanı Sn. Remzi Ciğerli spor camiasına '' Birlikten kuvvet doğar ''mesajını EN İYİ verenlerden..
 Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ağırlıklı olarak konuşulduğu ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” toplantısına katılımda bulunan Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı  Fikret Ünal, Yakın Savunma Defence Anti-terör Federasyonu Başkanı Zelimhan Han ve Enformasyon Medya Grubu Başkanı Remzi Ciğerli spor camiasına ” Birlikten kuvvet doğar ”mesajını EN İYİ verenlerden..
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘ TAM GAZ Hedefe Gidiyor..!
Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal ise yaptığı konuşma ‘‘Cumhurbaşkanlığı’nın imzasına sunulmuş bulunulan Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Birliği başvurumuz esnasında; komite çalışmalarımızın proje gelişim aşamaları konusunda hiçbir gayretten geri durmayan tüm kurucu yönetimimiz, üst düzey görüşmeler gerçekleştirerek ‘Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite’sinin Türkiye ve Dünya için önemini geçtiğimiz günlerde başta Hazine ve Maliye Bakanımıza ziyaretimiz esnasında kendisine anlatmıştık..
Ulusal ve uluslararası şampiyonluk ve başarıların ülkemiz için kazanılmasının gururunu yakın zamanda  yaşatılmasını ülkemize hediye edeceğiz”açıklamasında bulundu..Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘ TAM GAZ..!
 Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘nin ağırlıklı olarak konuşulduğu ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” toplantısına katılımda bulunan isimler ise sırasıyla şöyle oldu: Dr. Yusuf Sansar, Enformasyon Medya Grubu BaşkanıRemzi Ciğerli, Hayat Boyu Öğrenme Federasyonu Başkanı Ercan Artan, Uluslararası Savunma Sanatları Olimpik Komitesi Genel Sekreteri Ünzüle Melisa Keç, Yakın Savunma Federasyonu İstanbul İl Temsilcisi Muharrem Keskin, Uluslararası Dedektifler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Halil Kurşun..
Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi‘ TAM GAZ..!
İstişare Toplantısı öncesinde bir araya gelen federasyon yönetimi yemekli bir ortamda ; Türkiye Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komitesi’nin aşama aşama hayata geçirilmesi için ”ORTAK HAREKET İLE EYLEM PLANI”nı da görüştü..
Davetliler arasında yer alarak destek verenler arasında ayrıca İş adamı Şaban Karaca, Teknolojik Alt Yapılar ve Bilişim Uzmanı Bayram İmre, Uluslararası Kafkas Federasyonu Başkanı  Ruslan Kutaev, Milli Sporcu Murat Ali Karadağ savaş sanatı komite yönetimi olarak  ”Spor ve Türk Gençliğinin Geleceği” konu başlıklı istişare toplantısında görüşleri ve katkılarını sundular..
Yakın Savunma Defence Antiterör Uzmanı olup aynı zamanda Yakın Savunma Defence Anti terör Federasyonu Başkanı olan Zelimhan Han ve Uluslararası Savaş Sanatları Olimpik Komite Başkanı Sn. Fikret Ünal’ın yer aldığı toplantıda katılımcılara plaket ve sertifika takdiminde de bulunuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz